środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Chodnik do Wolty – trzecie podejście

08.01.2019


Gmina Brwinów ogłosiła we wtorek przetarg na budowę chodnika wzdłuż Nadarzyńskiej, od Kasztanowej do Wolty. Dwa przetargi na tę inwestycję w ub. r. zostały unieważnione.

Zgodnie z dokumentacją przetargową chodnik dojdzie do nowego przejścia dla pieszych naprzeciwko ścieżki biegnącej wzdłuż ogrodzenia Wolty od Nadarzyńskiej do Polnej. Tam także zostanie ułożony chodnik. Termin składania ofert upływa 23 stycznia. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę, to nowym odcinkiem chodnika powinniśmy przejść 30 września br. (ike)

Rysunek chodnika i nowej organizacji ruchu pochodzi z dokumentacji przetargowej zamieszczonej na stronie Urzędu Gminy Brwinów.

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie online football manager