środa, 28 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Ciemny wtorek

05.12.2014


Rejon Energetyczny Pruszków zapowiada w najbliższy wtorek 9 grudnia kolejne wyłączenia energii elektrycznej w Żółwinie.

Obejmą one domy zasilane z następujących stacji transformatorowych: Żółwin 7 (ul. Nadarzyńska, Leśna, Świerkowa – od godz. 8.00 do 20.00) oraz Żółwin Prodex, Żółwin 6, Żółwin 2, Żółwin 4, Żółwin Rudej Sarenki (ul. Młochowska, Słoneczna, Leśna, Krótka, Zarybie, Cicha - od 8.00 do 15.00).

skomentuj na FB

Bazarek wyborczy

24.02.2024

W sobotę na brwinowskim targowisku można było nie tylko zaopatrzyć się w ziemniaki, pomidory i jabłka, ale także złożyć podpisy pod listami poparcia komitetów wyborczych biorących udział w wyborach samorządowych w naszej gminie.

Dobiega końca najdłuższa kadencja

23.02.2024

7 kwietnia będziemy wybierać burmistrza, radnych Rady Miejskiej Gminy Brwinów, radnych Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Poprzedni rząd przedłużył kadencję samorządów z czterech do pięciu lat, a na dodatek przesunął termin wyborów samorządowych o kilka miesięcy, by nie zbiegał się z wyborami parlamentarnymi.

Trzy miliony na Młochowską

15.12.2023

Najważniejszą inwestycją w przyszłym roku w Żółwinie ma być rozbudowa ul. Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn. W projekcie budżetu gminy Brwinów na 2024 rok, który radni powinni uchwalić na sesji 20 grudnia, na ten cel przeznaczono trzy miliony złotych, w tym dwa z rządowego funduszu „Polski Ład”.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie