środa, 28 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Słońce nad Słoneczną

21.02.2020


Do końca września Słoneczna od Nadarzyńskiej do Południowej powinna zmienić się nie do poznania.

Ulica zostanie zmodernizowana, wzdłuż jezdni pojawi się ścieżka rowerowa, zdecydowanie poprawi się bezpieczeństwo pieszych. Do przetargu na przebudowę Słonecznej zgłosiło się aż 12 chętnych. Zgodnie z informacją zamieszczoną na portalu gminy Brwinów wygrała firma z Milanówka, która zaoferowała wykonanie prac za niespełna 1,4 mln zł. (ike)

skomentuj na FB

Bazarek wyborczy

24.02.2024

W sobotę na brwinowskim targowisku można było nie tylko zaopatrzyć się w ziemniaki, pomidory i jabłka, ale także złożyć podpisy pod listami poparcia komitetów wyborczych biorących udział w wyborach samorządowych w naszej gminie.

Dobiega końca najdłuższa kadencja

23.02.2024

7 kwietnia będziemy wybierać burmistrza, radnych Rady Miejskiej Gminy Brwinów, radnych Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Poprzedni rząd przedłużył kadencję samorządów z czterech do pięciu lat, a na dodatek przesunął termin wyborów samorządowych o kilka miesięcy, by nie zbiegał się z wyborami parlamentarnymi.

Trzy miliony na Młochowską

15.12.2023

Najważniejszą inwestycją w przyszłym roku w Żółwinie ma być rozbudowa ul. Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn. W projekcie budżetu gminy Brwinów na 2024 rok, który radni powinni uchwalić na sesji 20 grudnia, na ten cel przeznaczono trzy miliony złotych, w tym dwa z rządowego funduszu „Polski Ład”.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie