sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Chodnikiem do szkoły

25.07.2012


Być może jeszcze w tym roku uczniowie Zespołu Szkół w Żółwinie będą mogli przejść chodnikiem od ulicy Nadarzyńskiej do budynku szkoły.

Od zatoczki dla samochodów na wysokości Orlika rozpoczęły się w poniedziałek prace przy ulicy Szkolnej, których zasadniczym celem jest budowa chodnika. Krótki fragment istniejącego chodnika biegnący od ulicy Nadarzyńskiej nazwano I etapem inwestycji. Ze względu na brak środków finansowych Urząd Gminy Brwinów planował pierwotnie podzielenie inwestycji na dwa kolejne, realizowane odrębnie etapy. Jednak odstąpiono od tego zamiaru.

Jak poinformował zolwin.pl Aleksander Pepłoński, podinspektor ds. drogowych Gminy, udało się znaleźć sposób, by połączyć oba etapy budowy. Choć oficjalnie termin oddania całego chodnika na razie nie uległ zmianie, to - jak zapewnił nas Aleksander Pepłoński - jeśli pogoda dopisze, chodnik będzie gotowy jeszcze w tym roku (ike)skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie