poniedziałek, 22 lipca 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Kanalizacja na Słonecznej

07.03.2024


Na tę inwestycję mieszkańcy czekają od wielu lat. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w przyszłym roku zostanie zbudowana kanalizacja sanitarna w ul. Słonecznej wraz z odgałęzieniami w granicach pasa drogowego na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.
Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na budowę kanalizacji w ul. Książenickiej w Owczarni i Słonecznej w Żółwinie. Termin składania ofert – do 25 marca. Wyłoniony w drodze przetargu wykonawca będzie miał 12 miesięcy na wykonanie prac. (ike)skomentuj na FB

Ruszyła budowa kanalizacji na Słonecznej

27.06.2024

Rozpoczęła się budowa kanalizacji w ulicy Słonecznej, od Nadarzyńskiej do Działkowej. Inwestycja utrudni przejazd jedną z głównych ulic Żółwina, jednak perspektywa zasypania szamb zrekompensuje mieszkańcom niedogodności. Prace powinny zakończyć się najpóźniej w połowie kwietnia przyszłego roku.

Terenia wybrała sołtysa

11.06.2024

Mieszkanki i mieszkańcy Tereni po raz kolejny wybrali na sołtysa Stanisława Freja. Jego konkurentką była Monika Cichońska, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Żółwinie. Monika Cichońska, Stanisław Dębiński, Sylwia Rykiel i Dorota Szmel zostali członkowie nowej rady sołeckiej.

Koalicja Obywatelska wygrała w Żółwiniie i Tereni

10.06.2024

426 mieszkanek i mieszkańców Żółwina i Tereni oddało głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Koalicję Obywatelską, na Prawo i Sprawiedliwość – 192.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie