środa, 29 czerwca 2022

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Radny Józef Streżyński

17.11.2014


Radnym Rady Miejskiej w Brwinowie z okręgu obejmującego Żółwin i Terenię został Józef Streżyński, kandydat Komitetu Arkadiusza Kosińskiego "Dobro Wspólne".

W niedzielnych wyborach samorządowych otrzymał on 345 głosów. Za Józefem Streżyńskim uplasowali się: Grzegorz Kogut z Aktywnej Gminy (123 głosy) oraz startujący z listy Prawa i Sprawiedliwości Mieczysław Skalski (61 głosów).

W wyborach na burmistrza mieszkańcy Żółwina i Tereni zaufali urzędującemu burmistrzowi Arkadiuszowi Kosińskiemu, który otrzymał 406 głosów. Marzenę Sobieraj z Aktywnej Gminy poparło 71 wyborców, zaś Justynę Woźniak z PiS – 52. (ike)

skomentuj na FB

Destruktem od Jana Pawła II do Sarenki

10.06.2022

Po utwardzeniu destruktem ul. Młochowskiej na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej do wymiany nawierzchni pozostał już tylko fragment tego ważnego nie tylko dla Żółwina szlaku komunikacyjnego – między ul. Sarenki a Pieczarkową.

Drabina prawie do nieba

27.04.2022

W sobotę o godz. 13.00 na terenie OSP przy ul. Nadarzyńskiej odbędzie się powitanie kupionego w Belgii podnośnika hydraulicznego koszowego. Z tej okazji strażacy zapraszają mieszkańców na kiełbaski z grilla.

Destrukt na kolejnych ulicach

13.04.2022

Zgodnie z informacją przekazaną przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego na Facebooku w tym roku w Żółwinie przewidziane są do utwardzenia destruktem bitumicznym ulice: Młochowska - na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej, Krótka (łączy Młochowską i Zarybie), Leśne Echa (odchodzi od Południowej) oraz Żwirka i Muchomorka (odchodzi od ul. Leśne Echa). W Tereni powinna być utwardzona ul. Jagodowa – od posesji nr 12 do końca.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2022 IKE - Usługi Literackie online football manager