czwartek, 20 czerwca 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Spotkanie z burmistrzem

23.08.2023


Spotkanie z burmistrzem
We wtorek 3 października o godz. 18.00 w przedszkolu przy Nadarzyńskiej 42 odbędzie się spotkanie burmistrza gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami Żółwina i Tereni. Zgodnie z wieloletnią tradycją burmistrz informuje, co i za ile w ciągu ostatniego roku zrobiono w naszych miejscowościach, jakie są plany na dalszą i bliższą przyszłość.
Spotkanie z burmistrzem to okazja do zadania pytań – np. o plany rozwoju obszaru po zachodniej stronie ulicy Szkolnej, kanalizację, chodniki, poprawę stanu ulic, a także zgłoszenia problemów nurtujących mieszkańców i przedstawienia własnych ocen działalności gminy. Na swoim profilu na FB Arkadiusz Kosiński zachęca do udziału w spotkaniu i przekazania informacji o nim „domownikom, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym”. (ike)
Na zdjęciu: ubiegłoroczne spotkanie z burmistrzem w żółwińskim przedszkolu

skomentuj na FB

Terenia wybrała sołtysa

11.06.2024

Mieszkanki i mieszkańcy Tereni po raz kolejny wybrali na sołtysa Stanisława Freja. Jego konkurentką była Monika Cichońska, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Żółwinie. Monika Cichońska, Stanisław Dębiński, Sylwia Rykiel i Dorota Szmel zostali członkowie nowej rady sołeckiej.

Koalicja Obywatelska wygrała w Żółwiniie i Tereni

10.06.2024

426 mieszkanek i mieszkańców Żółwina i Tereni oddało głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Koalicję Obywatelską, na Prawo i Sprawiedliwość – 192.

Burmistrzyni Podkowy czeka na spotkanie z burmistrzem Brwinowa

07.06.2024

„Nie zmienimy granic i położenia naszych miast, a więc musimy nauczyć się współpracować i ja będę dążyć do tego. Mam nadzieję, że będziemy rozmawiać o tym, co możemy wspólnie zrobić, a co możemy podzielić między siebie jako zadania. Czekam na to spotkanie” – powiedziała burmistrzyni Podkowy Leśnej Magdalena Eckhoff w wywiadzie dla „Przeglądu Regionalnego”. Do spotkania powinno dojść w najbliższym czasie.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie