sobota, 09 grudnia 2023

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Spotkanie z burmistrzem

23.08.2023


Spotkanie z burmistrzem
We wtorek 3 października o godz. 18.00 w przedszkolu przy Nadarzyńskiej 42 odbędzie się spotkanie burmistrza gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami Żółwina i Tereni. Zgodnie z wieloletnią tradycją burmistrz informuje, co i za ile w ciągu ostatniego roku zrobiono w naszych miejscowościach, jakie są plany na dalszą i bliższą przyszłość.
Spotkanie z burmistrzem to okazja do zadania pytań – np. o plany rozwoju obszaru po zachodniej stronie ulicy Szkolnej, kanalizację, chodniki, poprawę stanu ulic, a także zgłoszenia problemów nurtujących mieszkańców i przedstawienia własnych ocen działalności gminy. Na swoim profilu na FB Arkadiusz Kosiński zachęca do udziału w spotkaniu i przekazania informacji o nim „domownikom, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym”. (ike)
Na zdjęciu: ubiegłoroczne spotkanie z burmistrzem w żółwińskim przedszkolu

skomentuj na FB

Tort burmistrza

03.10.2023

Trzechsetne spotkanie urzędującego od 2010 r. burmistrza Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami gminy Brwinów przypadło na Żółwin. Z tej okazji burmistrz przywiózł ze sobą ogromny tort, obdzielono nim około stu osób, które we wtorkowy wieczór zapełniły salę i część korytarza przedszkola przy Nadarzyńskiej.

Zamknięcie skrzyżowania Szkolnej i Granicznej

20.09.2023

Od 25 września, jak informują tablice przy Nadarzyńskiej, zostanie zamknięte skrzyżowanie Szkolnej i Granicznej w związku z jego rozbudową.

Uboższy fundusz sołecki

31.08.2023

Fundusz sołecki na 2024 r. będzie o 12 tysięcy złotych mniejszy niż tegoroczny i wyniesie 64 538,30 zł – poinformował nas sołtys Żółwina Karol Marchwiak.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2023 IKE - Usługi Literackie football manager online