Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

czwartek, 01 października 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Otwórzmy ogrody

(31.03.2015) - relaks

- Zachęcam mieszkańców Żółwina do otwarcia swego ogrodu w czasie Festiwalu Otwarte Ogrody, zapewniam pomoc w organizacji imprezy – powiedziała zolwin.pl Anna Sobczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie.

8 kwietnia o godz. 18.00 w brwinowskim GOK-u odbędzie się pierwsze spotkanie z osobami zainteresowanymi udziałem w festiwalu. Pracownicy GOK powiedzą, dlaczego warto otworzyć swój ogród, jak to zrobić i na jaką pomoc mogą liczyć ci, którzy zdecydują się na taki krok. - Dobrze wiem, że otwarcie ogrodu wymaga przełamania wielu oporów i lęków – mówi Anna Sobczak. – Jednak do tej pory w czasie imprezy nie wydarzył się ani jeden przykry incydent.

Otwarcie ogrodu powinno być połączone z organizacją jakiejś imprezy. Może być to koncert, wystawa (zarówno roślin, jak i obrazów), performance, prezentacja, warsztaty, spotkanie z autorem książki lub inną ciekawą osobą… - Osoby, które zdecydują się na otwarcie ogrodu, mogą liczyć na pomoc naszego ośrodka – podkreśla Anna Sobczak. – Zapewniamy m.in. aparaturę nagłaśniającą, krzesła, napoje, a w razie potrzeby także przenośne toalety.

Na razie do GOK nie wpłynęła żadna oferta otwarcia ogrodu z Żółwina. (ike)

Brwinowskie Otwarte Ogrody 2014, zdjęcie GOKOtwórzmy ogrody

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie