Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

wtorek, 29 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Droga do drogi

(27.04.2016) - wspólne sprawy

Łatwiejszy dojazd do drogi 719 przez Owczarnię i Milanówek oraz jeszcze bardziej zniechęcający dojazd do dróg 719 i 720 przez al. Lipową w Podkowie – to najważniejsze dla mieszkańców Żółwina i Tereni informacje zawarte w zamieszczonym na stronie gminy Brwinów przetargu na wykonanie dokumentacji udrożnienia dróg Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów.

Wśród zadań opisanych w przetargu wymieniono wykonanie dokumentacji projektowej na "ciąg pieszo-jezdny" obejmujący ul. Żółwińską (od Kazimierzowskiej w Owczarni do Owczarskiej w Milanówku), Władysława Łokietka i Mieszka I. Na tych odcinkach przewidziano "elementy uspokojenia ruchu, w tym skrzyżowanie wyniesione". "Elementy uspokojenia ruchu, skrzyżowania wyniesione, progi zwalniające, ewentualnie inne szykany" znajdują się w zadaniu dotyczącym przebudowy alei Lipowej w Podkowie Leśnej. (ike)

Skrzyżowanie Żółwińskiej z Kazimierzowską w OwczarniDroga do drogi

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie