Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

środa, 30 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Zdążą przed pierwszym dzwonkiem

(27.06.2016) - wspólne sprawy

- Nie ma zagrożenia dla terminowego zakończenia prac na Nadarzyńskiej – zapewnił zolwin.pl w poniedziałek przedstawiciel wykonawcy.

W tym tygodniu ma być zakończona budowa odwodnienia na odcinku od Słonecznej do Klonowej, naprawiona jezdnia, zaś na początku przyszłego przywrócony ruch samochodowy. Na wysokości sklepu powstanie wyniesione przejście dla pieszych, a obok sklepu miejsca postojowe dla samochodów.

W przyszłym tygodniu rozpocznie się na tym odcinku Nadarzyńskiej – po południowej stronie jezdni – budowa z kostki betonowej Behaton chodnika o szerokości ok. dwóch metrów oraz zjazdów do posesji. Chodnik będzie miał kolor szary, zaś zjazdy – czerwony. Równocześnie zostanie wyłączony z ruchu odcinek Nadarzyńskiej od Klonowej do Kasztanowej, na którym rozpocznie się budowa odwodnienia.

Termin wykonania chodnika i odwodnienia wyznaczono na 31 sierpnia, koszt prac to 712.170 zł. (ike)Zdążą przed pierwszym dzwonkiem

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie