Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

środa, 23 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Na co wydać 50 tysięcy?

(20.08.2017) - wspólne sprawy

Oto propozycje podziału funduszu sołeckiego nadesłane na nasz profil na FB oraz skrzynkę kontakt@zolwin.pl: ułożenie asfaltu i budowa oświetlenia na odcinku Nadarzyńskiej w pobliżu Młochowskiej, zadbanie o ul. Młochowską, oświetlenie ul Polnej nękanej przez dziki, oświetlenie innych ulic tonących w ciemnościach, doposażenie placu zabaw przy Nadarzyńskiej, ustawienie obok niego kilku trenażerów dla rodziców, przywrócenie tablicy ze zaktualizowanym planem Żółwina i Tereni na rogu Nadarzyńskiej i Kasztanowej, posadzenie nowych drzew na Słonecznej.

Do wydania jest w sumie nieco ponad 50 tys. zł (ponad 9 tys. z tegorocznego funduszu sołeckiego i prawie 42 tys. z przyszłorocznego). Decyzje w tej sprawie podejmą mieszkańcy na zebraniu wiejskim 22 sierpnia. 4 września burmistrz Arkadiusz Kosiński opowie o planowanych inwestycjach w naszym sołectwie, w tym tej, która budzi największe zainteresowanie: kanalizacji.

W tym roku po raz pierwszy rozdzielono podział funduszu sołeckiego i spotkanie z burmistrzem. (ike)Na co wydać 50 tysięcy?

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie