Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

piątek, 18 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Sto podpisów

(10.02.2018) - wspólne sprawy

Już sto osób z Żółwina i innych miejscowości podpisało się pod petycją do burmistrza gminy Brwinów w sprawie zmiany organizacji ruchu od skrzyżowania Nadarzyńskiej i Kasztanowej do skrzyżowania Nadarzyńskiej ze Szkolną.

W piśmie poruszono jedynie część problemów związanych z sytuacją panującą na najważniejszym węźle komunikacyjnym w Żółwinie. Sprawa wymaga kompleksowego rozwiązania, które musi uwzględnić m.in. zwiększenie natężenia ruchu w kolejnych latach, zapewnienie bezpieczeństwa pieszym (o braku oznakowanego przejścia w rejonie skrzyżowania Nadarzyńskiej i Kasztanowej pisaliśmy wiele razy), bezpieczny dojazd do przedszkola (w pierwszych latach szkoły), które już w tym roku będzie budowane za placem zabaw przy Nadarzyńskiej, stworzenie miejsc parkingowych związanych z placem zabaw, świetlicą Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej i czekającą na remont dużą salą OSP.

Petycję do burmistrza można jeszcze podpisać w sklepie na rogu Nadarzyńskiej i Kasztanowej. (ike)Sto podpisów

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie