Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

niedziela, 27 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Orkiestra Owsiaka w Żółwinie

(11.01.2013)

W niedzielę w Żółwinie pojawią się wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka kwestujący w ramach XXI Finału WOŚP. Uzyskane w czasie niedzielnej zbiórki pieniądze zostaną wykorzystane na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz zakup sprzętu dla szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych, w których przebywają seniorzy.

- W tegorocznej zbiórce pieniędzy weźmie udział stu wolontariuszy ze szkół naszej gminy, w tym z Zespołu Szkół w Żółwinie – poinformowała zolwin.pl Marzena Wysocka, szefowa sztabu gminnego WOŚP w Brwinowie. – Dzieci pod opieką dorosłych będą zbierać pieniądze w miejscach bezpiecznych, dobrze oświetlonych, przy głównych ciągach komunikacyjnych. Wolontariuszy rozpoznamy po zawieszonych na szyi identyfikatorach z hologramem, imieniem i nazwiskiem, nazwą sztabu.

Marzena Wysocka zaprasza mieszkańców Żółwina na koncert WOŚP na brwinowskim rynku. Od godziny 16.30 będą grać zespoły Redroom, Nocton, Mniejsze Zło oraz Otherside. Ok. godziny 18.00 rozpocznie się publiczna licytacja przedmiotów na rzecz Orkiestry Jurka Owsiaka, m.in. piłek i koszulki z podpisami piłkarzy warszawskiej Legii, tortów z Cukierni Jarzyna oraz biletów na koncert do Matecznika (siedziby zespołu "Mazowsze"). Imprezę zakończy wysłanie światełka do nieba. (ike)
Orkiestra Owsiaka w Żółwinie

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie