Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

czwartek, 24 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Rower się zepsuł? Naprawisz go sam w Żółwinie

(10.04.2019) - wspólne sprawy

Być może już w końcu czerwca będzie można naprawić rower, deskorolkę, wózek dziecięcy lub inwalidzki na samoobsługowej stacji naprawy rowerów, która ma powstać na terenie Szkoły Podstawowej przy Szkolnej.

Na portalu gminy Brwinów umieszczono zapytanie ofertowe w sprawie wyłonienia wykonawcy na dostawę i montaż siedmiu takich stacji na terenie gminy.

Każda stacja ma być wyposażona m.in. we wkrętaki, klucz nastawny, klucze płaskie, klucze nasadowe do deskorolki, łyżki do opon, pompkę z adapterem na wszystkie zawory wraz z możliwością pompowania wózków inwalidzkich i dziecięcych, szczypce płaskie. Stacje powinny umożliwiać umieszczenie roweru na wspornikach i zamocowanie deskorolki.

28 marca burmistrz Arkadiusz Kosiński podpisał z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego umowę o dofinansowanie ze środków unijnych – w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - w wysokości 31 tys. zł na zakup siedmiu samoobsługowych stacji rowerowych. (ike)

Zdjęcie udostępnione przez Biuro Promocji Urzędu Gminy BrwinówRower się zepsuł? Naprawisz go sam w Żółwinie

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie