Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 21 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Relaks

Sylwester w plenerze

(31.12.2012) - relaks

Nie masz jeszcze planów na spędzenie sylwestrowej nocy? Wybierz się na jedną z hucznych plenerowych imprez w naszej okolicy. Do wyboru Warszawa, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki.

Sylwestrowa Moc Przebojów – tak nazywa się najbardziej wypasiona impreza na Mazowszu, konkretnie na warszawskim placu Konstytucji. W programie największe przeboje dyskotekowe od lat 70. do dziś. Specjalnie na tę imprezę Volver nauczył się koreańskiego tekstu. Chodzi rzecz jasna o "Gangnam style", który ma przeszło miliard wyświetleń na You Tube. Nie mniej fanu dostarczy Weekend przebojem na swojską nutę: "Ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie,/ bo dobrze to wie, że porwę ją/ i w sercu schowam na dnie". W Warszawie wystąpią m.in. Zakopower, Maciej Maleńczuk, De Mono, Big Cyc, Kora, Kasia Kowalska, Oddział Zamknięty, Feel, Afromental, Ewa Farna. Sześciogodzinną imprezę (początek o 20.00) zwieńczy wielki pokaz fajerwerków. Sami ich nie odpalimy, bo ochrona nie wpuści na plac Konstytucji osób z artykułami pirotechnicznymi, a także z alkoholem, butelkami, puszkami itd.

Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński zaprasza mieszkańców naszego powiatu na plac Jana Pawła II. Tu od godz. 20.00 do 2.00 będzie się można bawić przy muzyce zespołu Strefa 50, nie obędzie się bez fajerwerków. Następnego dnia miłośnicy innych klimatów mogą wybrać się na godz. 20.00 do Pałacyku Sokoła przy Kościuszki 41 na koncert Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa, która wykona typową noworoczną wiązankę muzyki klasycznej (m.in. Straussa, Lehara, Kalmana).

W siedzibie naszego dawnego powiatu – Grodziska Mazowieckiego – plenerowa zabawa będzie trwać od 23.00 do 2.00 na placu przy Centrum Kultury. Zagra Eldorado, zostaną odpalone fajerwerki. W tych samych godzinach w Milanówku - przy skwerze Ossendowskiego, obok stacji PKP - można się będzie bawić przy muzyce zespołu Pięciokąt. Organizatorzy zapewniają fajerwerki i lampkę darmowego szampana. (ike)

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie