poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Relaks

3D w Grodzisku

18.09.2012


29 września w Kinie Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki odbędzie się pierwszy pokaz filmu w technologii 3D. Będzie nim Retrybucja – piąta część Resident Evil.

- Dzięki projektorowi cyfrowemu wchodzimy w inny wymiar – mówi zolwin.pl Sławomir Gąsiewski, menadżer grodziskiego kina. – Widzowie będą czuli się u nas jak w multipleksach najbardziej znanych sieci. Będziemy mogli pokazywać zarówno filmy dla dzieci, jak i wysokobudżetowe filmy komercyjne dla starszych widzów.

Technologia cyfrowa sprawia, że dystrybuowane filmy w technologii 3D będą mogły wchodzić na grodziski ekran w okresie premierowym. Sławomir Gąsiewski zapewnia, że 3D nie zdominuje grodziskiej kinoteki, nadal będzie w niej dużo miejsca na kino ambitne, artystyczne. Już 21 września odbędzie się premiera filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem" o grupie Paktofonika.

Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie...!!!


Znacie? To koniecznie zobaczcie film. (ike)skomentuj na FB

Rowerem na akademię Legii

01.12.2019

Świeżo wyasfaltowaną aleją Olszową w Książenicach można dojechać do budowanej siedziby Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Żółwin się bawi!

28.05.2019

Wypróbowana w 2016 r. łąka sołtysa Karola Marchwiaka przy ul. Granicznej 15 czerwca znowu będzie miejscem pikniku z atrakcjami, m.in. pokazami żółwińskich strażaków i przejażdżkami zaprzęgami konnymi.

Żółwińskie ogrody

07.06.2018

Dwie imprezy w Żółwinie zaplanowano w sobotę 16 czerwca w ramach tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w gminie Brwinów. Cały program festiwalu opublikował najnowszy "Ratusz".

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie