czwartek, 22 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Kanalizację już widać

11.12.2017


Trwa budowa kanalizacji wzdłuż ul. Żółwińskiej w Owczarni – na odcinku od Kazimierzowskiej do granicy z Żółwinem, inwestycja obejmie także ulice boczne. Planowane zakończenie prac – 31 sierpnia 2018 r.

Następnym odcinkiem do skanalizowania – zgodnie z zapowiedzią burmistrza Arkadiusza Kosińskiego na wrześniowym spotkaniu z mieszkańcami - będzie ul. Nadarzyńska: od granicy z Owczarnią do Szkolnej. (ike)

skomentuj na FB

Trzy miliony na Młochowską

15.12.2023

Najważniejszą inwestycją w przyszłym roku w Żółwinie ma być rozbudowa ul. Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn. W projekcie budżetu gminy Brwinów na 2024 rok, który radni powinni uchwalić na sesji 20 grudnia, na ten cel przeznaczono trzy miliony złotych, w tym dwa z rządowego funduszu „Polski Ład”.

Tort burmistrza

03.10.2023

Trzechsetne spotkanie urzędującego od 2010 r. burmistrza Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami gminy Brwinów przypadło na Żółwin. Z tej okazji burmistrz przywiózł ze sobą ogromny tort, obdzielono nim około stu osób, które we wtorkowy wieczór zapełniły salę i część korytarza przedszkola przy Nadarzyńskiej.

Zamknięcie skrzyżowania Szkolnej i Granicznej

20.09.2023

Od 25 września, jak informują tablice przy Nadarzyńskiej, zostanie zamknięte skrzyżowanie Szkolnej i Granicznej w związku z jego rozbudową.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie